logo
Úvod Stáhnout Funkce Podpora Trénink Partneři Spolupráce Řešení Tips Média O nás
    Úvod
    Emailová podpora
    On-line podpora
ONLINE PODPORA - podpora přes Inquiero 
Podporu můžete získat i přes webové rozhraní Inquiero, které se spustí ve Vašem prohlížeči. Je to mocný nástroj, který Vám umožní propojit Vaše pracovní prostředí a tým podpory přes ActiveX.

POZNÁMKA: pokud Vám firewall nedovoluje uskutečnit spojení, nakonfigurujte prosím Váš firewall na vyjímku IP adresu 213.229.187.48 s alespoň jedním z těchto portů: 21, 25, 80, 110, 443 nebo 11438

Existují čtyři režimy připojení:

Režim pozorování

Tento režim umožňuje operátorovi vidět Vaši plochu, ale bez možnosti interakce. Tento režim se hodí pokud chcete operátorovi něco ukázat, ale nechcete mu umožnit přístup na Váš počítač. Pokud operátor chce použít tento režim, zobrazí se Vám tento text v okně podpory.

Režim celkové kontroly

Tento režim umožňuje operátorovi získat celkovou kontrolu nad Vaším počítačem. Tento režim se hodí, pokud chcete operátorovi něco ukázat a on Vám je schopen na dálku na Vašem počítači problém odstranit. Operátor vidí Vaši plochu a interaktivně používá Vaši myš a klávesnici. Pokud operátor chce použít tento režim, zobrazí se Vám tento text v okně podpory.

Režim ovládání

Tento režim Vám umožňuje vidět plochu operátora, ale bez možnosti interakce. Uvidíte operátorovu plochu a on Vám může vysvětlit, co je třeba. Pokud operátor chce použít tento režim, zobrazí se Vám tento text v okně podpory.

Sdílení plochy

Tento režim Vám umožňuje vidět operátorovu plochu s možnou interakcí myši a klávesnice. Operátorovi můžete ukázat svůj problém nebo vidět, co dělá operátor na svém počítači. Pokud operátor chce použít tento režim, zobrazí se Vám tento text v okně podpory.

Obvykle je používán režim pozorování a režim celkové kontroly. Je to nejjednodušší cesta jak získat pomoc, protože operátor může vidět přímo Vaše problémy a je Vám schopen přímo pomoci.

Někteří lidé si vypínají ActiveX, protože je to nejjednoduší cesta, jak ohrozit počítač viry, ale při používání společně s programem Inquiero je naprosto bezpečný a členové týmu podpory jsou přísně trénovaní profesionálové, kteří nechtějí poškodit Vaše data.